Zajęcia online

Qigong Online

Startujemy 06.04.2020.

 

Zapraszam na lekcję Qigong online.

Qigong to ćwiczenia zdrowotne będące częścią medycyny chińskiej. Jest wiele systemów i ich odmian. Wynika to z faktu, że działają one na różne układy w naszym organizmie i na różne aspekty naszego funkcjonowania. Tak więc mamy systemy działające korzystnie na np. układ ruchu, narządy wewnętrzne, układ nerwowy, oddechowy, na wzmocnienie sił witalnych itd.

Głównym zadaniem ćwiczeń qigong jest regulacja ciała, oddechu i umysłu tak, aby przywrócić ich harmonię.

Jest wiele szkół i linii przekazu qigong. Ja w swym nauczaniu skupiam się na 2 szkołach klasztornych Shaolin i Emei. Shaolin jest szkołą buddyjską a więc szczególny nacisk daje się w niej na pracę umysłu a Emei czerpie zarówno z tradycji taoistycznej jak i buddyjskiej. Taoistyczna szkoła bardziej stawiała zawsze na aspekt przedłużania długości życia.

Za nazwami tych szkół stoją konkretni mistrzowie, którzy mnie uczyli i uczą tej cennej wiedzy i umiejętności jaką jest qigong. W szkole Shaolin są to: sifu Sławomir Pawłowski, mistrz Shi De Hong, mistrz Shi Su Gang, mistrz Shi Yan Ao, mistrz Shi De Yang, mistrz Shi De Lin i dr Yuhong Xie. W tradycję Emei wprowadził mnie mistrz Zhang Ming Liang.

Zajęcia będą się odbywać 3 x w tygodniu i będą trwać 1h. Lekcje są przeznaczone zarówno dla początkujących jak i dla tych co już ćwiczyli ze mną. Na funpagu facebook Centrum Chińskiej Profilaktyki Zdrowia Yang Sheng będę pisał czego będzie dotyczyła dana lekcja pod względem tematycznym.

Cennik za zajęcia Qigong Online od 14.04:

jednorazowe zajecia qigong online – 15 zł
tygodniowe zajęcia qigong online ( 3 x 15 = 45 zł) – w promocji 40 zł (oszczędzasz 5 zł)
miesięczne zajęcia qigong online ( 12 x 15 = 180 zł) – w promocji 160 zł (oszczędzasz 20 zł)

Aby wziąć udział w konkretnej lekcji należy:

  1

  Zgłosić się mailem i przesłać potwierdzenie przelewu z zaznaczeniem zarówno w mailu jak i w przelewie o jaki dzień chodzi czyli np. „qigong online 6.04.20” najpóźniej dzień przed planowaną lekcją

  2

  Dokonać przelewu na dane:
  Centrum Chińskiej Profilaktyki Zdrowia “Yang Sheng”
  nr konta: 65 1050 1041 1000 0091 2231 8307
  tytułem: „qigong online i tu wpisać datę planowanej emisji lekcji”

  3

  Zgłoszenia i potwierdzenia przelewu proszę przesłać na e-mail: shaolinqigong1@gmail.com